• Programma voorbereiding Cadzand 1

    Voorbereiding Cadzand 1 - Seizoen 2022/2023
    Trainingen in Cadzand van 20:00 tot 21:30 (vanaf 04-09 van 19:30 tot 21:00)

    DagDatumTijdTraining / wedstrijd
    Dinsdag 02-08-2022 20:00 uur Training 1
    Donderdag 04-08-2022 20:00 uur Training 2
    Dinsdag 09-08-2022 20:00 uur Training 3
    Donderdag 11-08-2022 20:00 uur Training 4
    Dinsdag 16-08-2022 20:00 uur Training 5
    Woensdag 17-08-2022 19:15 uur Oefenduel VV Sluis - VV Cadzand (Molenkreek Toernooi)
    Vrijdag 19-08-2022 19:30 uur Oefenduel VV Groede - VV Cadzand
    Dinsdag 23-08-2022 20:00 uur Training 6
    Donderdag 24-08-2022 19:15 uur Oefenduel VV IJzendijke - VV Cadzand (Molenkreek Toernooi)
    Vrijdag 26-08-2022 20:00 uur Training 7
    Zaterdag 27-08-2022 14:30 uur Oefenduel finaledag Molenkreek Toernooi (Schoondijke)
    Dinsdag 30-08-2022 20:00 uur Training 8
    Donderdag 01-09-2022 20:00 uur Training 9
    Zaterdag 03-09-2022 14:30 uur Beker - Wedstrijd 1
    Dinsdag 06-09-2022 19:30 uur Training 10
    Donderdag 08-09-2022 19:30 uur Training 11
    Zaterdag 10-09-2022 14:30 uur Beker - Wedstrijd 2
    Dinsdag 13-09-2022 19:30 uur Training 12
    Donderdag 15-09-2022 19:30 uur Training 13
    Zaterdag 17-09-2022 14:30 uur Beker - Wedstrijd 3
    Dinsdag 20-09-2022 19:30 uur Training 14
    Donderdag 22-09-2022 19:30 uur Training 15
    Zaterdag 24-09-2022 14:30 uur Start competitie seizoen 2022/'23
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 09:00ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO12-1 - ST Oostburg/IJzendijke JO12-1JMSportpark Groede
    8 okt. 09:00Corn Boys JO9-1 - ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO9-1Sportpark 't Sas
    8 okt. 09:15Aardenburg JO8-1JM - ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO8-1JMSportpark Van Dongen
    8 okt. 10:30ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO17-1 - ST Aardenburg/Sluis JO17-1Sportpark De Molenkreek
    8 okt. 10:30Terneuzense Boys JO10-5 - ST Groede/Cadzand/Schoondijke JO10-2Zuidersportpark
    8 okt. 10:45ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO14-1 - Breskens JO14-1JMSportcenter Cadzand
    8 okt. 11:00Breskens JO10-1JM - ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO10-1Sportpark Baersande
    8 okt. 11:00Breskens JO11-2 - ST Groede/Cadzand/Schoondijke JO11-1Sportpark Baersande
    8 okt. 12:15ST Cadzand/Groede/Schoondijke 2 - Steen 3Sportcenter Cadzand
    8 okt. 14:30Cadzand 1 - Jong Ambon 1Sportpark Groede
    15 okt. 09:30ST Groede/Cadzand/Schoondijke JO10-2 - ST HVV'24 / Graauw JO10-2Sportcenter Cadzand
    15 okt. 09:30ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO10-1 - Steen JO10-1JMSportpark De Molenkreek
    15 okt. 09:45Breskens JO8-1JM - ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO8-1JMSportpark Baersande
    15 okt. 10:30ST Zaamslag/Vogelwaarde JO14-1 - ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO14-1Sportpark 't Durp
    15 okt. 10:30Zaamslag JO12-1JM - ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO12-1Sportpark 't Durp
    15 okt. 14:00HVV'24 JO17-2 - ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO17-1Sportpark HVV'24
    15 okt. 14:30MZVC 1 - Cadzand 1Sportpark Veerse Poort
  • Wedstrijdverslagen

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.ST HVV'24 / Graauw JO12-2 - ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO12-13 - 3
    1 okt.ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO14-1 - Corn Boys JO14-13 - 2
    1 okt.ST Groede/Cadzand/Schoondijke JO11-1 - Aardenburg JO11-1JM4 - 7
    24 sep.Cadzand 1 - DwO'15 11 - 2
    24 sep.ST Vogelwaarde/Zaamslag JO14-2 - ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO14-15 - 2
    24 sep.ST SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO11-3 - ST Groede/Cadzand/Schoondijke JO11-12 - 14
    24 sep.ST Cadzand/Groede/Schoondijke JO12-1 - ST SJO HPC '16/Biervliet/Hoofdplaat JO12-1JM3 - 0