Verslagen

Een collectieve Day Off kunnen we wel stelen. 6-0

Afgelopen zaterdag 1 april moesten we tegen  Oostburg en het is geen grap we hadden onze jaarlijkse day off. Een drama van een wedstrijd. de eerste helft ging het nog wel redelijk gelijk op, de kansen waren er wel en we hoefde niet te verliezen hier in Oostburg,  maar net met 1-0 achter. DSCN3118

Maar toen na de rust met een schoolkamp in de benen was het over en uit, er werd geen bal goed geraakt als we hem al raakte, niets mocht meer lukken en voor we het wisten floot de scheidsrechter af en hadden we 6 doelpunten om de oren gehad.

DSCN3112

Bij ons heeft niemand gescoord dus de Topscorer blijft ongewijzigd.DSCN3120

De tegen doelpunten stegen wel, al redde Matthijs deze bal nog wel.

Volgende week uit naar Aardenburg 9.15 uur vertrekken en de wedstrijd vangt om 10.0 uur aan.

RNL