Verslagen

Doe mee met de ZLM Voetbalclinics & Voetbal 2-daagse!

Beste voetballiefhebbers,
De eerste ZLM Fun & Voetbal activiteiten komen eraan! Op veel locaties van vorig jaar zie je ons weer terug, maar we bezoeken dit jaar ook een paar andere verenigingen. VV Arendskerke heeft na 8 jaar gastvereniging te zijn van een ZLM Voetbal 2-daagse het stokje overgedragen aan SV Heinkenszand. Waar uiteraard iedereen weer welkom is! In de maanden april en mei organiseren we ZLM Voetbal 2-daagses bij VV Arnemuiden, SV Oostburg en HSV Hoek.
De ZLM Voetbalclinics zijn in april en mei bij VV Schoondijke, VV Steenbergen, SV Heinkenszand, GPC Vlissingen, HVV’24 (Hulst) en VV Bruse Boys (Bruinisse). Dennis & Gérard kijken er naar uit jou training te geven!
Doe je mee? Inschrijven kan via www.fun-voetbal.nl.

zlmvoetbalclinicszlmvoetbal2daagse