Verslagen

Cadzand 2 buigt na rust voor Hontenisse

Afgelopen zaterdag 21 maart reisde ’t Twidde van Cadzand af naar Kloosterzande voor de ontmoeting met Hontenisse.Speler/trainer Bart stuurde de volgende elf namen in het veld; Remy op het doel. De verdediging werd gevormd door Niels D, Ronald, Gijs en Niels de K. De middenvelders waren Jesse, Peter M, Gijs en Wesley. In de voorhoede was een plekje ingeruimd voor Edwin en Cor. Op de bank zaten Bryan, Wim V. en Lucien paraat om in te vallen.P1040626

Hontenisse begon sterk aan het duel, maar de verdediging van Cadzand hield lange tijd knap stand. Toch incasseerden we na een half uur spelen de 1-0. Na een overtreding op Bart liet de scheidsrechter helaas doorspelen, wat uiteindelijk leidde tot de 1-0 van Hontenisse. Cadzand liet het er echter niet bij zitten en kwam echter voor rust knap op 1-1. Na een assist van Edwin wist Cor de bal langs de keeper van Hontenisse te schuiven; 1-1!

Na de thee schakelde Hontenisse een tandje bij en dit resulteerde na 38,6 seconden al tot een grote kans voor de thuisploeg. Een speler van Hontenisse kreeg het op zijn heupen, slalomde door onze verdediging en knalde de bal met flink wat snelheid tegen de paal. Niet veel later scoorde Hontenisse de 2-1 en na een grove charge van Gijs in onze eigen zestien scoorden ze vanaf elf meter ook de 3-1. P1040621

Cadzand was verslagen en Hontenisse liep uit naar 5-1. In de slotfase wist Cor nog wel zijn tweede doelpunt van de middag te maken en deed zodoende iets terug, maar meer zat er niet in. 5-2 nederlaag, snel vergeten. Helaas, volgende keer beter!

P1040674