Verslagen

NA DE TRAINING DE MAGEN GEVULD BIJ JUST ENJOY

Afgelopen zaterdag was het een inhaal zaterdag en dat we nog wat in te halen hadden is duidelijk.                                                        In plaats van een hapje te gaan eten aan het begin van het seizoen met onze spelers, gingen we een toernooitje voetballen in Oostburg  en voor de gene die het niet weten, daar werden we tweede. ja ja.

Daarom konden we  het seizoen niet openen met het gebruikelijke hapje met het team maar, niet getreurd, daar weten wij wel een oplossing voor.   Ludo en Jenny boden die oplossing, afgelopen zaterdag  11.30 in restaurant Just Enjoy  hebben we met het team het nog te goed hebbende  hapje gegeten en dat we JUST ENJOY-ED  hebben laat dat duidelijk zijn.

Na zo`n  gastvrijheid  en een vriendelijke lach van uit de five stars kitchen kon de Just Enjoy training niet meer kapot.

Een aanrader voor iedereen die eens lekker wil eten.

Ludo en Jenny  hartelijke dank voor de frietjes en drankjes.  en tot de volgende keer.

 

R.E.L.